DOLAR 32,5271 0.22%
EURO 34,7698 0.09%
ALTIN 2.488,801,09
BITCOIN 20446432,26%
İstanbul
°

04:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

İşte basketbolda 12. hafta programı, Dünyadan Haberler

İşte basketbolda 12. hafta programı

ABONE OL
Kasım 26, 2023 05:15
İşte basketbolda 12. hafta programı, Dünyadan Haberler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşte basketbolda 12. hafta programı, Dünyadan Haberler

Türkiye Sigorta Basketbol Harika Ligi’nde 9. hafta, ING Bayanlar Basketbol Muhteşem Ligi ile Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi’nde ise 12. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan (TBF) yapılan açıklamaya nazaran liglerde haftanın programı şu formda:

İşte basketbolda 12. hafta programı, Dünyadan Haberler

TÜRKİYE SİGORTA BASKETBOL ÜSTÜN LİGİ

Yarın:

13.00 Çağdaş Bodrumspor-Bahçeşehir Koleji (Menteşe)

15.30 Onvo Büyükçekmece Basketbol-Galatasaray Ekmas (Gazanfer Bilge)

18.00 Pınar Karşıyaka-Beşiktaş Emlakjet (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.30 Türk Telekom-Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (Ankara)

26 Kasım Pazar:

13.00 Darüşşafaka Lassa-TOFAŞ (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.30 Bursaspor İnfo Yatırım-Reeder Samsunspor (TOFAŞ)

18.00 Fenerbahçe Beko-Aliağa Petkimspor (Ülker Spor ve Etkinlik)

27 Kasım Pazartesi:

19.00 Anadolu Efes-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Sinan Erdem)

İşte basketbolda 12. hafta programı, Dünyadan Haberler

ING BAYANLAR BASKETBOL MUHTEŞEM LİGİ

Yarın:

14.00 Prensibim Yapı Tarsusspor-BOTAŞ (Servet Tazegül )

15.00 Beşiktaş-Hatay Büyükşehir Belediyespor (BJK Emlakjet)

16.00 Melikgazi Kayseri Basketbol-Fenerbahçe Alagöz Holding (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 Nesibe Aydın-Bursa Uludağ Basketbol (TOBB ETÜ)

26 Kasım Pazar:

13.00 Emlak Konut-OGM Ormanspor (Şehit Mustafa Özel)

15.00 Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbol-Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

16.00 Çankaya Üniversitesi-Galatasaray Çağdaş Faktoring (Ankara)

– Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

17.00 Çayırova Belediyesi-Sigortam.Net (Çayırova)

Yarın:

13.00 Alagöz Holding Iğdır Basketbol -Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Iğdır Kazım Karabekir)

14.45 Pizza Lazza Haremspor-Bornova Belediyesi Karşıyaka (Şehit Mustafa Özel)

16.30 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (Edip Buran)

18.15 Fenerbahçe Koleji Novotel-Esenler Erokspor (Fenerbahçe Metro Enerji)

26 Kasım Pazar:

14.00 Final Spor-Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor (Bursa Naim Süleymanoğlu)

15.45 Konyaspor-Semt77 Yalovaspor (Selçuklu Belediyesi)

17.30 Kapaklıspor-OGM Ormanspor (Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi)

27 Kasım Pazartesi:

18.00 MKE Ankaragücü Ikon Menkul-Gaziantep Basketbol (TOBB ETÜ)

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r